Select Page

Boijl bloeit door de vele talenten die we in ons dorp hebben.

 

Ik ben Katja Moesker. Sinds een jaar of 10 woon ik samen met mijn man Paul en onze dochters Lin en Fen Yi aan de Reeweg in Boijl. Boijl is een bijzonder dorp. Er wonen hier allerlei types door elkaar heen. Iedereen hoort er bij. En iedereen draagt op zijn eigen manier iets bij aan het dorp. Dat vind ik fantastisch en ik ben trots om daar onderdeel van te mogen zijn. Door mijn bescheiden bijdrage We wonen graag in Boijl omdat het er heerlijk rustig is en je hier heerlijk kunt genieten van het mooie landschap. Wij vinden het leuk om ons actief in te zetten voor ons dorp op het gebied van sport en het verenigingsleven. Ik vind het belangrijk om de leefbaarheid en voorzieningen in Boijl voor jong en oud op peil te houden en zet me daarom graag in voor Dorpsbelang Boijl.

Katja Moesker

Agenda

OPZOMERWEEK

Beste bewoners van De Brink, Klokkeweg, Kerkweg, De Daoken, Boschoordweg (bebouwde kom) en Boijlerweg (bebouwde kom), De commissie ‘zelfbeheer groen’ stelt voor om in de week van 22 t/m 26 april met de werkzaamheden te starten tijdens de ‘Opzomerweek’. Kom samen met je buurt in actie. Met meer mensen is het gezelliger en is er sneller […]

19:00
25 april
KOPIJ INLEVERDATUM DORPSKRANT

Kopij inleveren kan op adres: Klokkeweg 2C, 8392 NS Boijl of per mail: dorpskrant@deoosterbrink.nl

00:00
28 april
THUISWEDSTRIJD TRINITAS 1

Trinitas – Dedemsvaart

14:00
30 april
OPHALEN OUD PAPIER DE OOSTERBRINK

Het oud papier wordt opgehaald, zet je het klaar?

18:00
02 mei

Bezoek ook het dorpsarchief…

Contact opnemen?

Je kunt ons mailen: dorpsbelang@boijl.com

Pin It on Pinterest

Share This