Select Page

Boijl is een sterk dorp door de betrokkenheid en saamhorigheid.

 

Ik ben Hiltje de Vries en woon al 26 jaar met veel plezier aan de Boijlerweg. Samen met Johan Ouwerkerk en onze drie kinderen Jorny, Deamen en Ramon. In de loop van de jaren zijn er veel veranderingen en mooie evenementen georganiseerd in ons dorp. Hoofdzakelijk door de dorpsbewoners zelf. Hier kunnen we supertrots op zijn want daar zijn enorm mooie resultaten mee behaald. Daarnaast wonen we natuurlijk aan de rand van het mooie Drents Friese Wold waar ik uren in de bossen kan vertoeven. Ons kent ons, en de deur staat altijd open. Boijl bloeit omdat de betrokkenheid en saamhorigheid van alle inwoners ons dorp sterk maken.

Hiltje Ouwerkerk

Agenda

JAARLIJKSE LEDENVERGADERING VV TRINITAS

Donderdag 15 november is een ieder die v.v. Trinitas een warm hart toedraagt of iets wil betekenen voor de club, van harte uitgenodigd bij de jaarlijkse ledenvergadering. Met het presenteren van het beleidsplan met daarin de commissies is men hard op zoek naar nieuwe bestuur- en commissieleden. Wil jij deze draaiende vereniging in de toekomst […]

20:00
15 november
OPHALEN OUD PAPIER DE OOSTERBRINK

Het oud papier wordt opgehaald, zet je het klaar?

13:00
04 december
KOPIJ INLEVERDATUM DORPSKRANT

Kopij inleveren kan op adres: Klokkeweg 2C, 8392 NS Boijl of per mail: [email protected]

00:00
07 december

Bezoek ook het dorpsarchief…

SamenLoop voor Hoop

Contact opnemen?

Je kunt ons mailen: [email protected]

Pin It on Pinterest