Select Page

Boijl is een sterk dorp door de betrokkenheid en saamhorigheid.

 

Ik ben Hiltje de Vries en woon al 26 jaar met veel plezier aan de Boijlerweg. Samen met Johan Ouwerkerk en onze drie kinderen Jorny, Deamen en Ramon. In de loop van de jaren zijn er veel veranderingen en mooie evenementen georganiseerd in ons dorp. Hoofdzakelijk door de dorpsbewoners zelf. Hier kunnen we supertrots op zijn want daar zijn enorm mooie resultaten mee behaald. Daarnaast wonen we natuurlijk aan de rand van het mooie Drents Friese Wold waar ik uren in de bossen kan vertoeven. Ons kent ons, en de deur staat altijd open. Boijl bloeit omdat de betrokkenheid en saamhorigheid van alle inwoners ons dorp sterk maken.

Hiltje Ouwerkerk

Agenda

BIJEENKOMST WERKGROEP DUURZAAM BOIJL

Energiemix methode Om een logische stap te kunnen zetten in het kader van duurzaamheid, heeft de werkgroep zich uitgebreid laten informeren over de Energiemix methode van de Energiewerkplaats Fryslân. Hierover heeft ook overleg plaatsgevonden met de gemeente Weststellingwerf, die heeft aangegeven hier positief tegenover te staan en bereid te zijn hier haar medewerking aan te willen geven. Naar […]

19:30
28 februari
MIDDAG ARCHIEFGROEP “HOE BOIJL VERANDERDE”

Iedereen is van harte uitgenodigd op zaterdag 2 maart om 13.30 uur in Dorpshuis De Tille. HOE BOIJL VERANDERDE (1898 – 2018) Aan de hand van oude en nieuwe foto’s reizen we met u door Boijl. Foto’s uit het begin van de vorige eeuw van huizen, maar ook de straatbeelden uit die tijd, zoals o.a. de Rijsberkampweg […]

13:30
02 maart
OPHALEN OUD PAPIER DE OOSTERBRINK

Het oud papier wordt opgehaald, zet je het klaar?

13:00
05 maart

Bezoek ook het dorpsarchief…

SamenLoop voor Hoop

Contact opnemen?

Je kunt ons mailen: [email protected]

Pin It on Pinterest