Select Page

MYTHE 2
JE ZIEN GEEN CONCREET RESULTAAT

MYTHE 2<br />JE ZIEN GEEN CONCREET RESULTAAT

Mythes

Er bestaan veel misvattingen over wat bestuurswerk bij Dorpsbelang inhoudt. Aan de hand van de vijf meest voorkomende mythes vertellen we je graag het échte verhaal!

Mythe 2 – Je ziet geen concreet resultaat

[read more=”Lees alles over deze mythe…” less=”Sluit”]

Sommige mensen denken dat Dorpsbelang alleen maar vergadert en dat je daarmee geen concrete resultaten bereikt. Maar dat is niet zo. We vergaderen één keer per maand, en tussendoor heeft ieder zijn eigen taken. En die zijn vaak heel praktisch, met concreet resultaat. Natuurlijk altijd in samenwerking met anderen. Bijvoorbeeld een prachtig Brinkplein-in-aanbouw dankzij vele vrijwilligers en meer dan € 125.000 uit fondsen en sponsoring, een goed onderhouden AED en voldoende getrainde vrijwilligers om hem te bedienen, steeds meer concrete acties om ons dorp te ‘verduurzamen’,  bermverhardingen langs een aantal wegen door ons dorp, Boijl op de kaart bij de nieuwe burgemeester en een nieuwe dorpswebsite en levendige Facebookpagina voor ons dorp. Concreet genoeg?

Help mee Boijl te laten bloeien. Kom in ons bestuur !

Belangstelling? Stuur een mail naar dorpsbelang@boijl.com of bel Katja, 06 34263877.

Nieuwsgierig naar mythe 3? Hou www.boijl.com of onze Facebookpagina in de gaten!

[/read]

Het laatste nieuws…

SamenLoop voor Hoop

Contact opnemen?

Je kunt ons mailen: dorpsbelang@boijl.com

Pin It on Pinterest