Select Page

TEN SLOTTE

TEN SLOTTE

Mythes – Ten slotte

Ten slotte

 

In de afgelopen tijd hebben we je aan de hand van de meest voorkomende mythes het échte verhaal over ons bestuurswerk verteld.

We hopen dat je we je verrast hebben. Dat je ontdekt hebt;

  1. Dat bestuurslid zijn van Dorpsbelang misschien toch wel leuk en interessant is.
  2. Dat je er écht invloed mee kunt uitoefenen.
  3. Dat de tijdsinvestering best meevalt.
  4. Dat je er geen vergadertijger voor hoeft te zijn, omdat we juist behoefte hebben aan praktische meedenkers en aanpakkers.
  5. En dat je binnen het bestuur taken kan oppakken die jij belangrijk vindt voor Boijl, en die bij je passen.

Help mee Boijl te laten bloeien. Kom in ons bestuur ! We hebben al veel reacties op onze campagne. Super! Hoe meer mensen, hoe leuker het wordt en hoe meer we kunnen bereiken. Geef je nú nog op!

Foto Anne Marie

Anne Marie veel voor het nieuwe Brinkplein; van het aanvragen van geld bij fondsen tot het werven van voldoende vrijwilligers voor de uitvoerende klussen. Onze rots in de branding die iedereen kent en veel ervaring heeft.

Foto Anke

Anke zorgt dat de AED elk jaar onderhouden wordt en dat vrijwilligers getraind worden. En zij is het aanspreekpunt voor het zelfbeheer groen. En onze nuchterheid zelve, dat wil ook wel eens handig zijn.

Foto Pim

Pim onderhoudt contacten met veel verenigingen in ons dorp en vertegenwoordigt ons dorp op vergaderingen buiten Boijl.  Pim is bevlogen en een ras-optimist.

Foto Anne

Anne zorgt dat de financiën van Dorpsbelang en het project Brinkplein tiptop in orde zijn en organiseert met de werkgroep Duurzaamheid allerlei activiteiten. Met zijn humor maakt hij ingewikkelde zaken soms weer heerlijk luchtig.

Foto Alletta

Alletta is de verbindende schakel omdat zij (bijna) iedereen in het dorp kent. Ook verzorgt ze de verslagen van vergaderingen en doet ze de post. Ze heeft vaak een heel heldere en scherpe kijk op de zaak waardoor we allemaal bij de les blijven.

Foto Katja

Katja houdt (samen met Sabine Dam) de website en Facebookpagina van het dorp bij en is vliegende keep voor incidentele acties en projecten. Als er iets is dat van 0 van de grond moet komen, pakt zij het graag op.

Anne Marie

Anne Marie

Anne Marie veel voor het nieuwe Brinkplein; van het aanvragen van geld bij fondsen tot het werven van voldoende vrijwilligers voor de uitvoerende klussen. Onze rots in de branding die iedereen kent en veel ervaring heeft.

Anke

Anke

Anke zorgt dat de AED elk jaar onderhouden wordt en dat vrijwilligers getraind worden. En zij is het aanspreekpunt voor het zelfbeheer groen. En onze nuchterheid zelve, dat wil ook wel eens handig zijn.

Pim

Pim

Pim onderhoudt contacten met veel verenigingen in ons dorp en vertegenwoordigt ons dorp op vergaderingen buiten Boijl.  Pim is bevlogen en een ras-optimist.

Anne

Anne

Anne zorgt dat de financiën van Dorpsbelang en het project Brinkplein tiptop in orde zijn en organiseert met de werkgroep Duurzaamheid allerlei activiteiten. Met zijn humor maakt hij ingewikkelde zaken soms weer heerlijk luchtig.

Aletta

Aletta

Alletta is de verbindende schakel omdat zij (bijna) iedereen in het dorp kent. Ook verzorgt ze de verslagen van vergaderingen en doet ze de post. Ze heeft vaak een heel heldere en scherpe kijk op de zaak waardoor we allemaal bij de les blijven.

Katja

Katja

Katja houdt (samen met Sabine Dam) de website en Facebookpagina van het dorp bij en is vliegende keep voor incidentele acties en projecten. Als er iets is dat van 0 van de grond moet komen, pakt zij het graag op.

Kom in ons bestuur!

 Tel 06 34263877
[email protected]

  Facebook: https://www.facebook.com/DorpsbelangBoijl/

 

Agenda

UITNODIGING BIJEENKOMST MIJN HUIS OP MAAT IN BOIJL

De gemeente Weststellingwerf  organiseert i.s.m. Mijn Huis op Maat en ToekomstWonen.nu een bijeenkomst bij ons in het dorp. Zij gaan dan tijdens deze bijeenkomst met jullie in gesprek over de vraag: “Wat is er voor jullie nodig om ook in de toekomst comfortabel en veilig te wonen?” Ook horen zij graag wat jullie nodig hebben […]

13:45
25 september
CRAZY BINGO VOOR JONG EN OUD

Dorpshuis De Tille organiseert een Crazy Bingo! waar: Dorpshuis De Tille aanvang: 20.00 uur start Crazy Bingo: 20.30 uur er zijn mooie prijzen te winnen! de bingomasters zullen er een onvergetelijke avond van maken Tevens wordt de uitslag van de barcompetitie bekend gemaakt. Anne van der Helm is aanwezig voor de muzikale omlijsting. Komt allen, […]

20:00
29 september
LANDELIJKE FAIR

Op het terrein van Oostvierdeparten 62 in Boijl vele stands muziek hapjes en streekproducten demonstraties workshops en nog veel meer! georganiseerd door www.alsvanoudsbrocant.nl

11:00
30 september
OPHALEN OUD PAPIER DE OOSTERBRINK

Het oud papier wordt opgehaald, zet je het klaar?

12:00
02 oktober
BREI- EN HAAKCLUB

Wemmie Dekker en Marga Kramer organiseren 1 x in de maand op dinsdag een brei- en haakclub. Je neemt zelf een brei- en/of haakwerk mee en gaat in ontspannen sfeer samen breien en/of haken. Ook als je niet wil haken of breien ben je van harte welkom! inloop van 19.30 tot 22.00 uur Je bent welkom […]

19:30
02 oktober
WORKSHOP HANDLETTEREN

Maak ‘t mee op vrijdag 19 oktober in dorpshuis De Tille in Boijl. We starten 14.00 uur en het kost p.p. € 23,00 Workshop Handletteren Elke maand een workshop, lezing of activiteit, voor iedereen van 12 tot 100 jaar. Meedoen? Opgeven bij Tea de Groot, 06-40314202

14:00
19 oktober

Bezoek ook het dorpsarchief…

SamenLoop voor Hoop

Contact opnemen?

Je kunt ons mailen: [email protected]

Pin It on Pinterest