Select Page

TEN SLOTTE

TEN SLOTTE

Mythes – Ten slotte

Ten slotte

 

In de afgelopen tijd hebben we je aan de hand van de meest voorkomende mythes het échte verhaal over ons bestuurswerk verteld.

We hopen dat je we je verrast hebben. Dat je ontdekt hebt;

  1. Dat bestuurslid zijn van Dorpsbelang misschien toch wel leuk en interessant is.
  2. Dat je er écht invloed mee kunt uitoefenen.
  3. Dat de tijdsinvestering best meevalt.
  4. Dat je er geen vergadertijger voor hoeft te zijn, omdat we juist behoefte hebben aan praktische meedenkers en aanpakkers.
  5. En dat je binnen het bestuur taken kan oppakken die jij belangrijk vindt voor Boijl, en die bij je passen.

Help mee Boijl te laten bloeien. Kom in ons bestuur ! We hebben al veel reacties op onze campagne. Super! Hoe meer mensen, hoe leuker het wordt en hoe meer we kunnen bereiken. Geef je nú nog op!

Foto Anne Marie

Anne Marie veel voor het nieuwe Brinkplein; van het aanvragen van geld bij fondsen tot het werven van voldoende vrijwilligers voor de uitvoerende klussen. Onze rots in de branding die iedereen kent en veel ervaring heeft.

Foto Anke

Anke zorgt dat de AED elk jaar onderhouden wordt en dat vrijwilligers getraind worden. En zij is het aanspreekpunt voor het zelfbeheer groen. En onze nuchterheid zelve, dat wil ook wel eens handig zijn.

Foto Pim

Pim onderhoudt contacten met veel verenigingen in ons dorp en vertegenwoordigt ons dorp op vergaderingen buiten Boijl.  Pim is bevlogen en een ras-optimist.

Foto Anne

Anne zorgt dat de financiën van Dorpsbelang en het project Brinkplein tiptop in orde zijn en organiseert met de werkgroep Duurzaamheid allerlei activiteiten. Met zijn humor maakt hij ingewikkelde zaken soms weer heerlijk luchtig.

Foto Alletta

Alletta is de verbindende schakel omdat zij (bijna) iedereen in het dorp kent. Ook verzorgt ze de verslagen van vergaderingen en doet ze de post. Ze heeft vaak een heel heldere en scherpe kijk op de zaak waardoor we allemaal bij de les blijven.

Foto Katja

Katja houdt (samen met Sabine Dam) de website en Facebookpagina van het dorp bij en is vliegende keep voor incidentele acties en projecten. Als er iets is dat van 0 van de grond moet komen, pakt zij het graag op.

Anne Marie

Anne Marie

Anne Marie veel voor het nieuwe Brinkplein; van het aanvragen van geld bij fondsen tot het werven van voldoende vrijwilligers voor de uitvoerende klussen. Onze rots in de branding die iedereen kent en veel ervaring heeft.

Anke

Anke

Anke zorgt dat de AED elk jaar onderhouden wordt en dat vrijwilligers getraind worden. En zij is het aanspreekpunt voor het zelfbeheer groen. En onze nuchterheid zelve, dat wil ook wel eens handig zijn.

Pim

Pim

Pim onderhoudt contacten met veel verenigingen in ons dorp en vertegenwoordigt ons dorp op vergaderingen buiten Boijl.  Pim is bevlogen en een ras-optimist.

Anne

Anne

Anne zorgt dat de financiën van Dorpsbelang en het project Brinkplein tiptop in orde zijn en organiseert met de werkgroep Duurzaamheid allerlei activiteiten. Met zijn humor maakt hij ingewikkelde zaken soms weer heerlijk luchtig.

Aletta

Aletta

Alletta is de verbindende schakel omdat zij (bijna) iedereen in het dorp kent. Ook verzorgt ze de verslagen van vergaderingen en doet ze de post. Ze heeft vaak een heel heldere en scherpe kijk op de zaak waardoor we allemaal bij de les blijven.

Katja

Katja

Katja houdt (samen met Sabine Dam) de website en Facebookpagina van het dorp bij en is vliegende keep voor incidentele acties en projecten. Als er iets is dat van 0 van de grond moet komen, pakt zij het graag op.

Kom in ons bestuur!

 Tel 06 34263877
dorpsbelang@boijl.com

  Facebook: https://www.facebook.com/DorpsbelangBoijl/

 

Agenda

PLANTJESMARKT DE OOSTERBRINK

Ook dit jaar organiseert de oudervereniging De Oosterbrink op zaterdag 26 mei van 13.00 tot 16.00 uur een Plantjes-/kindermarkt. De opbrengst van de plantjesverkoop komt geheel ten goede van de kinderen op De Oosterbrink. Mooie planten kunnen van maandag 16 tot woensdag 25 april worden besteld via het formulier (graag met gepast geld) dat ouders van basisschoolkinderen […]

13:00
26 mei
DE RIJSBERKAMP PRESENTS STONEGOOD IN BOIJL!

Steun onze groep voor de Battle of the Bands en laat je horen voor de fantastische band die onder andere op Woodstock het tentdoek eraf speelde! Meer info volgt! foto: Stonegood

21:00
26 mei
OPHALEN OUD PAPIER DE OOSTERBRINK

Het oud papier wordt opgehaald, zet je het klaar?

12:00
05 juni
BREI- EN HAAKCLUB

Wemmie Dekker en Marga Kramer organiseren 1 x in de maand op dinsdag een brei- en haakclub. Je neemt zelf een brei- en/of haakwerk mee en gaat in ontspannen sfeer samen breien en/of haken. Ook als je niet wil haken of breien ben je van harte welkom! De laatste voor de vakantie stop: 5 juni […]

13:30
05 juni
“MOOI WEER VOETBAL” COMPETITIE (7×7, 35+)

Deze avond is voetbalvereniging Trinitas gastheer voor het 7-tegen-7 toernooi voor 35-plus voetballers. Aanvang 19.30 uur, laatste wedstrijd 20.50 uur. Na afloop een gezellige 3e helft met lekkere muziek, mooie prijzen in het RAD en een biertje uit de tap! contactpersonen: Johan Ouwerkerk en Arend Groen, arendgroen@hotmail.com  

19:30
15 juni

Bezoek ook het dorpsarchief…

SamenLoop voor Hoop

Contact opnemen?

Je kunt ons mailen: dorpsbelang@boijl.com

Pin It on Pinterest