Select Page

STEM MEE VOOR HET BESTE IDEE!

STEM MEE VOOR HET BESTE IDEE!

Hoe maken we van Boijl een topdorp voor jongeren?

Klik op de link –> Uitnodiging dorp

Op 19 januari 2019 organiseren we de eerste Hackathon ooit in ons dorp. Vijf teams van inwoners, experts en creatievelingen strijden 12 uur non-stop om het beste idee voor de jeugd in Boijl. Aan het eind van de dag bepalen inwoners (jong én oud) welk idee wint. Dus: stem mee voor het beste idee!

Jij kiest!
De inwoners van ons dorp spelen een belangrijke rol tijdens deze dag. Zo gaan de teams het dorp in om de plannen aan Boijligers voor te leggen. Ook kiest het dorp aan het eind van de Hackathon hét winnende idee. En weet je wat leuk is? Het winnende team kan zijn idee ook echt uitvoeren!

Jij komt toch ook?
Om 19.15 uur presenteren de teams hun beste ideeën. We hebben hierbij zoveel mogelijk Boijligers nodig. Zodat het dorp samen bepaalt hoe we samen van Boijl een topdorp voor jongeren maken!

Wat? Hackathon Boijl. Stem mee voor het beste idee!
Wanneer? Zaterdag 19 januari 2019, 19.15 uur
Waar? De Tille
Meer weten? 06 34263877 | dorpsbelang@boijl.com

Leave a reply

Het laatste nieuws…

SamenLoop voor Hoop

Contact opnemen?

Je kunt ons mailen: dorpsbelang@boijl.com

Pin It on Pinterest